Młodzi koszykarze z kazimierskiej „trójki” wicemistrzami województwa. Bardzo udany start na zwodach w Wąchocku. Zobaczcie zdjęcia

Krzysztof Wieczorek
Robert Głogowiecki, dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej numer 3 imienia Jana Pała II w Kazimierzy Wielkiej dumnie prezentuje Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego za zajęcie II miejsca w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci w Koszykówce. Samorządowa Szkoła Podstawowa numer 3 w Kazimierzy Wielkiej
Sukcesem zakończył się występ uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej numer 3 imienia Jana Pawła II w Kazimierzy Wielkiej w Finale Wojewódzkim Szkolnego Związku Sportowego Sportowego w koszykówce 3x3 kategorii 2010 i młodsi, które odbyły się w Wąchocku.

Drużyna chłopców została wicemistrzami województwa.

Samorządową Szkołę Podstawową numer 3 reprezentowała drużyna w składzie:

• Franciszek Krawczyk
  • Filip Minor
  • Mikołaj Wiśniowski
  • Alan Wójcik
  • Pascal Gandera

Chłopcy wygrali wszystkie mecze eliminacyjne dochodząc do finału w którym po dobrym meczu przegrali z kolegami ze Starachowic.
Dobrze zaprezentowały się również dziewczęta które zajęły IV miejsce, przegrywając mecz o brązowy medal dopiero w dogrywce różnicą jednego kosza.